3 Account
4 Info
Domowa pielęgnacja skórzanych foteli samochodowych

Domowa pielęgnacja skórzanych foteli samochodowych

Skórzane fotele samochodowe są eleganckie i luksusowe, jednak wymagają odpowiedniej pielęgnacji, by zachować swój atrakcyjny wygląd i trwałość. Domowa pielęgnacja skórzanych foteli samochodowych jest prosta i nie wymaga specjalistycznych narzędzi ale warto zaopatrzyć się w dobre kosmetyki. Oto kilka prostych kroków, które pomogą Ci utrzymać skórzane fotele w doskonałym stanie.

  1. Regularne odkurzanie. Przed rozpoczęciem pielęgnacji skórzanych foteli, dokładnie odkurz je, aby usunąć kurz i brud. Możesz użyć szczotki z miękkim włosiem lub odkurzacza z końcówką do tapicerki.

  2. Przetarcie skóry miękką szmatką. Przetarcie skóry miękką, szmatką z CleanTech QD Leather pomaga usunąć brud i tłuste plamy. Upewnij się, że szmatka jest jedynie lekko wilgotna, aby uniknąć przemoczenia skóry.

  3. Wyczyścić skórę za pomocą dedykowanego cleanera, nie używaj mydła i środków typu APC. Będziesz potrzebować do tego także miękkiej szczotki i mikrofibry. Polecamy zakupić gotowe zestawy w których znajdziesz wszystkie potrzebne produkty i akcesoria.

  4. Użyj specjalnego preparatu do konserwacji skórzanych foteli. Na rynku dostępne są specjalne preparaty do pielęgnacji skórzanych foteli, które nawilżają i odżywiają skórę, zapobiegając jej przesuszeniu i pękaniu. Przed użyciem preparatu, dokładnie przeczytaj instrukcję i upewnij się, że jest on odpowiedni dla rodzaju skóry twoich foteli. Produkt zabezpieczy skórę przed działaniem warunków atmosferycznych.

Szukaj

You can try some popular tags here:

Account

No account?
Create one here
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć