cart9 1 Cart
3 Account
4 Info
  • -10%
Koch Chemie NanoGlas Versiegelung 2x250ml
  • Koch Chemie NanoGlas Versiegelung 2x250ml
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Koch Chemie NanoGlas Versiegelung 2x250ml

Produkt tworzy powierzchniach szklanych, lustrzanych i ceramicznych niezwykłą hydrofobową nanosiatkę, ekstremalnie odporną na działanie chemikaliów, promieni UV i tę też warstwę dodatkowo zabezpiecza. 

219,15 zł
Stara cena 243,50 zł
taniej o 10%
Brutto
Limited Special Offer! Expires in:
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

KOCH CHEMIE
Zobacz wszystkie produktyKOCH CHEMIE

Nano Glasversiegelung jest reaktywnym produktem klasy high-tech, który na powierzchniach szklanych, lustrzanych i ceramicznych tworzy niezwykłą hydrofobową nanosiatkę, ekstremalnie odporną na działanie chemikaliów, promieni UV i tę też warstwę dodatkowo zabezpiecza. W ten sposób powstały tzw. efekt lotusa zapobiega osadzaniu się brudu pochodzącego ze środowiska zewnętrznego i przyleganiu insektów, lodu itp.
W ten sposób powstaje łatwa w utrzymaniu czystości powierzchnia.
Zastosowanie tego preparatu na szybach pojazdów samochodowych prowadzi do jedynego w swoim rodzaju zachowania hydrofobowego, od prędkości ok. 60-80km/h w zależności o kąta nachylenia szyby, krople deszczu rozpraszane są przez wiatr, co z kolei prowadzi do wyraźnego ograniczenia zużycia wycieraczek, znacznego polepszenia widoczności i zredukowania działania oślepiającego podczas opadów deszczu. Nanosiatka z jej ekstremalnie hydrofobowym działaniem utrzymuje się do roku lub 20000 km.  

Zestaw zawiera cleaner do oczyszczenia powierzchni przed aplikacją oraz powłokę o niesamowitych właściwościach hydrofobowych do jej zabezpieczenia.

 

Pojemność: 2x250ml

Specyficzne kody

Nikt nie dodał jeszcze opinii