Colourlock zestaw do czyszczenia i zabezpieczenia skóry STRONG CLEANERCZSSTRONG

Zestaw COLOURLOCK do pielęgnacji tapicerki skórzanej w wersji STRONG.

Więcej szczegółów

104,00 złDodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw COLOURLOCK do pielęgnacji tapicerki skórzanej.
Zabezpieczają skóry przed takimi czynnikami jak: wycieranie, temperatura, promieniowanie słoneczne. Stosowane regularnie przedłuża żywotność, oraz atrakcyjność, oraz umożliwia usuwanie zabrudzeń i plam z tapicerki.

W zestawie znajdziesz:

 • Środek czyszczący Strong (200 ml) - Środki czyszczące, Colourlock usuwają zabrudzenia i plamy na skórach gładkich. Nie należy ich stosować do skór otwartych i szorstkich (nubuków, welurów i skór anilinowych itp.) Działanie środka należy sprawdzić zawsze wcześniej w niewidocznym miejscu! Należy nanieść wytworzoną pianę na szczoteczkę . Nie nakładać bezpośrednio na skórę. Poszczególne elementy czyścić pianą ruchem okrężnym od szwu do szwu. Następnie zebrać resztki piany miękką ściereczką . W razie mocnych zabrudzeń czynność powtórzyć. Pozostawić skórę do wyschnięcia. Po czyszczeniu należy użyć środka pielęgnacyjno – konserwującego.
 • Preparat konserwujący (150 ml) - Utrwalacz do skór - Leder Versiegelung jest środkiem ochronnym do skór gładkich, szczególnie narażonych na niszczenie. Środek jest oparty na technologi polimerowej. Tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która chroni farbę i zapobiega jej wycieraniu. Zawsze działanie środka należy najpierw sprawdzić w niewidocznym miejscu! Preparat należy stosować na suchą skórę po zastosowaniu środka czyszczącego. Nanosić kolistymi ruchami za pomocą miękkiej ściereczki. Pozostawić do wyschnięcia. Skuteczna ochrona skóry wynosi około 3 miesiące. Skóry starsze należy dodatkowo zakonserwować po godzinie środkiem pielęgnującym.
 • Delikatną mikrofibrę
 • Szczoteczkę do czyszczenia skóry

Recenzje

Oceń 
Daro 2016-06-01

Najlepszy do czyszczenia skóry

Jeśli nie możesz doczyścić jasnej skóry, to tylko Strony pomoże. Moim zdaniem nie ma lepszego na rynku cleanera. Zabezpieczenie dodatkowo chroni przed przebarwieniami od jeansów. Ważne, żeby zabezpieczać co 2-3 miesiące

  Napisz swoją opinię !

  Napisz recenzję

  Napisz recenzję

  Podobne produkty

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
  Odbiór osobisty. Odbiór osobisty. Bielsko-Biała Darmowa!
  Paczkomaty InPost. Paczkomaty InPost. Dostawa w 48h od wysyłki. 9,99 zł
  Kurier DPD (przedpłata) Kurier DPD (przedpłata) Dostawa w 24h od wysyłki. 13,00 zł
  Kurier DPD (za pobraniem) Kurier DPD (za pobraniem) Dostawa w 24h od wysyłki. 18,00 zł

  * Dla zakupów powyżej 349,00 zł darmowa dostawa !